Fotoksiążki wyjątkowe chwile z wyjątkowymi fotografiami

Pierwsze lata życia dziecka dostarczają jego rodzicom wiele radości i wzruszeń. Rozwój dziecka, jego pierwsze słowa, kroki i każdy mały-wielki sukces jest niewątpliwym powodem do dumy dla każdej mamy i taty. Te chwile pozostają na zawsze w pamięci, ale z czasem same wspomnienia bledną. Oczywiście szczęśliwi rodzice utrwalają aparatem każdą przełomową chwilę z życia dziecka, zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadać tym zdjęciom wyjątkową formę.

Fotoksiążka z pierwszego roku życia dziecka to wyjątkowy pomysł na pamiątkę, który z pewnością nie będzie obrastać w kurz na półce. Mając taki album zdjęć w postaci fotoksiążki, z przyjemnością wrócimy po latach to najpiękniejszych chwil życia. Fotoksiążka to drukowana wersja klasycznego albumu ze zdjęciami, oprawia się w twarde okładki, więc niczym taki album nie ustępuje luksusowym wydaniom tradycyjnych książek. Zdjęcia do nić wybieramy sami, również samodzielnie możemy wykonać projekt graficzny całości. Oczywiście wykonanie projektu oferują również za odpowiednią opłatą, graficy.

Ceny takiego prezentu lub pamiątki są dość zróżnicowane, głównie w zależności od ilości stron jaki fotoksiążka ma zawierać. Na chwilę obecną niewiele drukarni oferuję taką usługę (min. tutaj). Warto zwrócić uwagę na tę ofertę, bowiem nie ma nic wspanialszego od wspomnień w pięknej oprawie.

fotoksiązki wrocław

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s