Fotoksiążki wyjątkowe albumy zdjęć

fotozeszyty Z pewnością każdy posiada bardzo wiele cyfrowych zdjęć, wykonanych przy użyciu choćby aparatu wbudowanego w telefon. Często te zdjęcia trafiają na dysk w komputerze i nie powracamy do nich często. Niektóre uwiecznione na fotografiach chwile mają dla nas szczególna wartość, są utrwaleniem ważnych chwil z naszego życia. Domowe drukarki nie pozwalają na szczególne szaleństwa w tworzeniu druków, warto zwrócić uwagę na oferty drukarskie. Obecne rynku proponują często np. tworzenie fotoobrazy, czyli wysokiej klasy reprodukcje zdjęć i grafik. Są one gotowe do umieszczenia na bezpośrednio na ścianie.

Stosunkowo nowymi, ciekawymi formami wykorzystania zdjęć jest drukowanie własnego albumu fotografii. Nie musimy w tym celu udawać się do fotografa i tam zlecać tworzenie odbitek. Od kilku lat klienci coraz częściej wybierają fotozeszyty zamiast klasycznego albumu. Ich przewaga tkwi w tym, że taki fotozeszyt można dowolnie zmodyfikować – dodać teksty do fotografii i inne grafiki.

Fotozeszyty to nie tylko doskonały pomysł na przedłużenie życia cyfrowym fotografiom, ale także nadanie im osobistego charakteru. To także świetny pomysł na prezent dla najbliższych, udokumentowanie pewnego okresu w życiu (np. pierwszego roku z życia dziecka, pamiątka z egzotycznych wakacji lub album ślubny). Fotoksiążki to wyjątkowa, elegancka forma dla zdjęć. Można oprawić je w twardą okładkę, dzięki czemu będzie się doskonale prezentować na półce obok innych książek. Z pewnością chętnie będziemy powracać do chwil utrwalonych na zdjęciach umieszczonych na fotografiach w naszej fotoksiążce.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s