Fotozeszyty – foldery reklamowe

fotoksiążki Wrocław

Prowadząc firmę usługową w branży turystycznej istotnym elementem reklamowym są foldery zawierające zdjęcia i opisy oferowanych usług. Wprawdzie cześć wycieczek i oferty podróży można znaleźć również w internecie, ale to własne foldery czy katalogi stanowią podstawę oferty pokazywaną klientowi. Druk cyfrowy otwiera duże możliwości dla prezentowania w standardowy, ale również oryginalny sposób oferty biur podróży. W rzeczywistości, to katalogi z ofertą klient zabiera do domu, gdzie może spokojnie przyjrzeć się ofertom i w domowych warunkach, spokojnie podjąć ostateczny wybór.

Jeszcze niedawno, za taki katalog służy nierzadko czaro-białe odbitki ksero, o wątpliwej jakości i słabej czytelności. Obecnie żadne poważne biuro podróży nie pozwoli sobie na tak nieprofesjonalne prezentowanie swoich usług. Fotozeszyty z wyraźnymi i szczegółowymi zdjęciami, estetyczna oprawa graficzna i wyczerpujący opis oferty w nim zawarty stawia biuro podróży w dobrym świetle. Od kilku lat poziom zaufania do biur podróży znacznie spada, co wynika z ostatnio licznymi bankructwami nierzetelnych przewoźników.

Na wzbudzanie zaufania u klienta składa się wiele elementów, w tym i to, jak dana firma prezentuje swoją ofertę. Nieprofesjonalna strona internetowa, czy włosienie wątpliwej urody foldery reklamowe działają tylko na niekorzyść. Fotoksiążki z reklamą oferty, a także dobre opinie wcześniejszych klientów, rzetelna i miła obsługa klienta oraz oczywiście atrakcyjna oferta – to absolutne minimum, by biuro podróży sukces osiągnąć mogło.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s