Fotoksiążki Wrocław

fotoksiążki Wrocław

fotoksiążki Wrocław

Wynalazek druku cyfrowego okazał się w skutkach niemałym przewrotem w branży drukarskiej. Druk przestał być kosztowną usługa, a i praca drukarni znacznie się zmieniła. Nie używa się już pras i form drukarskich, zostały one zastąpione przez komputery. Dlatego niezbędna umiejętnością każdego drukarza jest teraz obsługa programów graficznych. Ponad to, powiększył się zakres usług oferowanych przez drukarnie.

Spora ich część jest skierowana również do klienta indywidualnego. Obecnie drukarnie są w stanie stworzyć zdjęcia na płótnie, indywidualne projektowane książki w nakładzie jednej sztuki itp. rozszerzenie zakresu usług przy jednoczesnym obniżeniu cen ich wykonywania zaowocowało prężnym rozwojem w całej branży.

Druk nie jest już tylko usługa realizowana dla celów komercyjnych, rozrywkowych (prasa), informacyjnych i naukowych (książki). Teraz to także nowe szanse i możliwości w zakresie aranżowania wnętrz (wydruki graficzne na płótnach, fotoobrazy). Również ciekawe rozwiązania dla firm, a nawet artystów, w postaci fotoksiażki. To elegancko wydane książki o niskim nakładzie, doskonałej jakości i trwałości. Z powodzeniem mogą służyć jako nowoczesne portfolio, czy folder informacyjno – reklamowy. Dzięki szerokiemu zakresowi usług możemy przy stosunkowo niskich kosztach stworzyć cała identyfikację wizualną firmy (od wizytówek, po ulotki, koszulki i wszelkie inne materiały reklamowe. Nie są to rozwiązania kosztowne, więc z powodzeniem możemy realizować pomysły na własny użytek, przy małych nakładach ilościowych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s