Fotozeszyty – pamiątka szkolna

Zbliżające się zakończenie roku szkolnego dla wielu oznacza pożegnanie z klasowymi kolegami i koleżankami, z którymi spędziło się kilka lat w tej samej szkole. Każda zmiana w życiu, w tym także opuszczenie murów szkoły oznacza zakończenie pewnego etapu w życiu. Chwile spędzone z przyjaciółmi w szkole wspominamy często w późniejszym, dorosłym życiu. Dziś pamiątki z tych chwil są zawarte nie tylko na corocznych zdjęciach klasowych, czasy powszechnej cyfryzacji sprawiły, że uwieczniamy ważne dla nas chwile niemalże przez cały czas.

fotozeszyty

fotozeszyty

Stworzenie wyjątkowego albumu dla klasy kończącej naukę w szkole jest bardzo dobrym pomysłem i z pewnością nawet po wielu latach przyniesie wielu wzruszeń i przywróci na moment najpiękniejsze chwile z życia. Fotozeszyty to jedna z możliwości stworzenia takiej pamiątki. Jego wykonanie nie jest wysoce kosztowne, a końcowy efekt potrafi być zaskakujący.

Wystarczy zebrać fotografie klasowe z wycieczek i ważnych uroczystości – z pewnością nie jedna osoba posiada w swoich zbiorach takie fotografie. Ważnym jest, aby w takiej fotoksiążce czy fotozeszycie mogli odnaleźć się wszyscy znajomi z klasy. Fotozeszyty i fotoksiążki można w dowolny sposób modyfikować – dodawać treść w formie zabawnych napisów i ciekawych grafik. Fotoksiążki  z taką dokumentacją życia z klasy z pewnością miło będą przeglądane jeszcze przez wiele kolejnych lat. Fotoksiążki, tak samo jak fotozeszyty są drukowane na najwyższej jakości papierze przez drukarki ploterowe -Gwarantuje to wieloletnią trwałość wydruków.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s