Tworzenie fotozeszytów krok po kroku

Fotozeszyty i fotoksiążki to dziś najpopularniejsze formy albumów zdjęć. Możliwości druku cyfrowego są wprost nieograniczone i dają spore pole do popisu wyobraźni. Nie ma nic wspanialszego, niż zredagowanie własnego albumu zdjęć, nadanie mu wyjątkowego charakteru i indywidualnego rysu. Fotoksiążki są bardzo łatwe i proste w wykonaniu, a efekt pracy z pewnością zaskoczy oglądającego. Poniżej kilka wskazówek, jak stworzyć wyjątkowy album.

Na początku warto zastanowić się chwilę nad doborem tematycznym fotografii. Mogą to być zdjęcia z podróży, zdjęcia dziecka, a może historia opowiedziana w fotografiach? Dobór zdjęć ma kluczowe znaczenie dla finalnego wyglądu naszego fotoalbumu. Jeśli chcemy do naszego albumu dołączyć grafiki, nic nie stoi na przeszkodzie. Zdjęcia warto ozdobić własnymi tekstami, opisami czy też sentencjami. Sprawdź, jak różne i ciekawe czcionki dostępne są w programach graficznych. Mając nawet wstępnie przygotowany projekt, kontaktujemy się z drukarnia, również można droga mailową. Wkrótce otrzymamy wycenę fotoalbumu i ewentualne propozycję poprawek do projektu

Nawet jeśli nie posiadamy szczególnych uzdolnień i umiejętności w obróbce zdjęci i grafik w programach graficznych możemy stworzyć wyjątkowy i piękny fotoalbum. Możliwości druku cyfrowego i obróbki zdjęć i grafik są tak duże i łatwe, że nawet początkujący, domowy grafik będzie w stanie stworzyć wyjątkowe fotozeszyty. Sprawdź, jakim oprogramowaniem dysponujesz na własnym komputerze i spróbuj swoich sił w redagowaniu albumów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s