Fotozeszyty nowoczesne albumy zdjęć

Fotozeszyty i fotoksiążki pojawiły się niedawno wśród usług drukarskich i w bardzo szybkim czasie zyskały sobie spora popularność. Ich fenomen nie jest niczym dziwnym – dla wielu osób możliwość stworzenia książki z własnymi zdjęciami, grafikami i tekstami jest najciekawszą formą zachowania wspomnień. Do najczęstszych zamówień należą fotozeszyty z rodzinnymi zdjęciami. Często są to albumy przedstawiające pierwszy rok z życia dziecka – to piękna pamiątka na wiele lat. Zamawiając fotozeszyt czy fotoalbumy nadajemy wyjątkowego charakteru zdjęciom, które najczęściej tkwią na dysku w komputerze.

Oczywiście panuje nieograniczona wręcz swoboda w doborze tematu własnego albumu. Album zdjęć z wakacji, chrzcin, wycieczki czy prezent dla rodziców w rocznicę ślubu – możliwości są ogromne. Jedyne, czego potrzebujemy, to zbiór zdjęć. Ważne, by były to fotografie o dobrej jakości, wtedy jakość druk cyfrowy będzie najlepsza. Nie oznacza to też, że wszystkie zdjęcia muszą być wykonane przez profesjonalnego fotografa; w zupełności wystarczą fotografie zrobione aparatem 3.2 mpx.

fotozeszyty

Fotoksiążki różni od fotozeszytów głownie oprawa. Jak sama nazwa wskazuje – fotozeszyty przypominają zeszyt (miękka okładka), a fotoalbumy nawiązują swoim wyglądem do tradycyjnych książek. Różnią się również jakością wydruku, co prawda nieznacznie, ale przy porównaniu obu nośników są to różnice widoczne, fotoalbumy są lepszej jakości. Oba rodzaje albumów drukowane są na najwyższej jakości papierach, przez zaawansowane technologicznie drukarki ploterowe.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s